MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15565084
nr 1556 5084
Fåtölj
1950-tal
Kondition: bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:30:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr